• Projektowanie i budowa: pras hydraulicznych, maszyn na specjalne zamówienie, usługi produkcyjne
ul. Apollina 34

81-601, Gdynia

NIP: 586-140-34-69

Biuro projektowe i zakład produkcyjny Rotor z Pomorza – kontakt

Firma Rotor prowadzi działalność na Pomorzu, oferując  prasy hydrauliczne o szerokim zastosowaniu w przemyśle. Biuro, w którym powstają nowatorskie projekty produkowanych przez nas maszyn i urządzeń hydraulicznych oraz podzespołów, działa w Gdańsku.

Realizujemy indywidualne zamówienia Klientów, którym dostarczamy specjalistyczny sprzęt o dużej wydajności i w rozsądnych cenach. Nasz zespół, w którego skład wchodzą specjaliści z branży inżynieryjnej, doradzi najlepsze rozwiązania dla jednostkowych projektów. Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

ZAKŁAD PRODUKCYJNY: Usługi produkcyjne | Maszyny i urządzenia ul. Chmieleńska 17 83-324 Brodnica Górna Jarosław Krefft tel. +48 508 266 060 email: rotor@gazela.pl BIURO PROJEKTOWE: Prasy, siłowniki | Płyty grzejne Ul. Michałowskiego 25/26 80-300 Gdańsk Krzysztof Gołas tel +48 512 549 808 email: rotorkg@poczta.onet.plZapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rotorprasy.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROTOR MARIA CIESIÓŁKA, 81-601 Gdynia, Apollina 34, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem rotor@gazela.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych –Obowiązek Informacyjny